Sports

Session 2022-23

ATHLETIC EVENTS (PRIMARY )
BEST ATHLETE(BOYS)
VIVAAN NEGI -V A-TAGORE HOUSE
BEST ATHLETE(GIRLS)
RIANNA TETE-V A- GANDHI HOUSE
1 27TH JANUARY 2022-3RD FEBRUARY2023
80 M FLAT RACE-CLASS I (BOYS)
ADVIK KRISHNA SAXENA I E ASHOKA 1ST POSITION
2 REYANSH MALASI I E GANDHI 2ND POSITION
3 VIRAJ KAK I C TAGORE 3RD POSITION
4
80 M FLAT RACE-CLASS I (GIRLS)
DINA SANWAL I D TAGORE 1ST POSITION
5 ADVIKA AGARWAL I E TAGORE 2ND POSITION
6 AVNI ABHILASH I D AKBAR 3RD POSITION
7
80 M FLAT RACE-CLASS II (BOYS)
IZAAN IRFAN QAZI II B ASHOKA 1ST POSITION
8 GARVIT SHARMA II A GANDHI 2ND POSITION
9 PARTH TRIPATHI II D ASHOKA 3RD POSITION
10
80 M FLAT RACE-CLASS II (GIRLS)
AADYA SINGH II B AKBAR 1ST POSITION
11 ANAISHA SINGH JADON II E ASHOKA 2ND POSITION
12 PRIYANSHI KUMARI II C AKBAR 3RD POSITION
13
80 M FLAT RACE-CLASS III (BOYS)
AVYAAN LOKESH JAIN III A AKBAR 1ST POSITION
14 MRITYUNJAY KATOCH III E GANDHI 2ND POSITION
15 SHALOM VICTOR III A ASHOKA 3RD POSITION
16
80 M FLAT RACE-CLASS III (GIRLS)
LAKSHMI ANIL III E AKBAR 1ST POSITION
17 DHRITI PANCHOLI III B GANDHI 2ND POSITION
18 KAYRA KUNAL SHAH III A AKBAR 3RD POSITION
19
4 X 50 M RELAY-CLASS I (BOYS)
OVIYAAN SUBEESH I D
AKBAR
1ST POSITION
20 REEYANSH RAWAT I A
21 ANSHUMAN KUMAR I E
22 HARSHIVAAY I E
23 ADVIK KRISHNA SAXENA I E
ASHOKA
2ND POSITION
24 ABEER DHAWAN I A
25 ATHARV RAJ CHAUHAN I B
26 SUANSH MEHRA I A
27 VIRAAJ KAK I C
TAGORE
3RD POSITION
28 OJAS SINGH I D
29 ATHARV SINGH I A
30 AYAAN AGARWAL I B
31
4 X 50 M RELAY-CLASS I (GIRLS)
DINA SANWAL I D
TAGORE
1ST POSITION
32 ADVIKA AGARWAL I E
33 SAANVI RAWAT I A
34 SOMYA CHOUDHARY I B
35 NAVISHA AGARWAL I B
GANDHI
2ND POSITION
36 PRAGATI RANJAN I A
37 AVNI SINGH I D
38 MEET BAHL I E
39 AVNI ABHILASH I D
AKBAR
3RD POSITION
40 ANGEL SINGH I B
41 GARGEE DEDHA I A
42 AISHANI SAIGAL I E
43
4 X 100 M RELAY-CLASS II (BOYS)
PARTH TRIPATHI II D
ASHOKA
1ST POSITION
44 IZAAN IRFAN QAZI II B
45 LAKSHIT CHAUDHARY II E
46 MOKSH RAJPUT II A
47 ANVAY CHAUHAN II A
AKBAR
2ND POSITION
48 HRIDYANSH DHINGRA II B
49 SAMARTH KASHYAP II E
50 JOHN SAMUEL PANI II C
51 NOMAAN KHAN II B
TAGORE
3RD POSITION
52 HRIDHAAN MASIH II E
53 KARTIK II C
54 ALVIN JACOB II D
55
4 X 100 M RELAY-CLASS II (GIRLS)
AANSHI TOMAR II D
GANDHI
1ST POSITION
56 AAROHI SINGH RAJPUT II E
57 RITIKA SAHOO II B
58 VRIDHI LUTHRA II C
59 AADYA SINGH II B
AKBAR
2ND POSITION
60 PRIYANSHI KUMARI II C
61 VRISHTI GUPTA II E
62 YASHVI BANSAL II D
63 AADYA DAS II B
TAGORE
3RD POSITION
64 SANNIDHI PASUMARTI II A
65 SAURAVI GULATI II C
66 PRIYANSHI KATARIA II D
67
4 X 100 M RELAY-CLASS III (BOYS)
AVYAAN LOKESH JAIN III A
AKBAR
1ST POSITION
68 RAYAAN SHARMA III E
69 AMAY RAI III C
70 SAATVIK JAIN III B
71 SHALOM VICTOR III A
ASHOKA
2ND POSITION
72 SAMARTH SINGH III D
73 RUDRA SHARMA III B
74 HERRICK RAO III E
75 KAVYANSH CHAUHAN III B
TAGORE
3RD POSITION
76 AKSHAJ RAJA III C
77 AGRIM AMRIT III D
78 RUDRA SAJWAN III B
79
4 X 100 M RELAY-CLASS III (GIRLS)
KHYATI BHASKAR III B
AKBAR
1ST POSITION
80 LAKSHMI ANIL III E
81 AASHI GUPTA III D
82 KAYRA KUNAL SHAH III A
83 DHRITI PANCHOLI III B
GANDHI
2ND POSITION
84 ARDRA VINOD III D
85 KASHVI MEHTA III A
86 VARANYA SAKLANI III C
87 ANAYA KAKKAR III A
ASHOKA
3RD POSITION
88 IDIKA VERMA III B
89 D G DIYA III C
90 ASHMI GARG III D
91
100 M FLAT RACE CLASS IV (BOYS)
NITYA CHOUDHARY IV C AKBAR 1ST POSITION
92 SHREYANSH KOHLI IV E ASHOKA 2ND POSITION
93 AARAV KUMAR IV A ASHOKA 3RD POSITION
94
100 M FLAT RACE CLASS IV (GIRLS)
PRANAYA BHANDARI IV D ASHOKA 1ST POSITION
95 AAROHI IV E ASHOKA 2ND POSITION
96 NAVYA IV E GANDHI 3RD POSITION
97
200 M RACE CLASS IV (BOYS)
TEJAS MANTHAN SINGH IV B ASHOKA 1ST POSITION
98 DHRUV SINGH RAWAT IV B AKBAR 2ND POSITION
99 ISHAAN JEENA IV E GANDHI 3RD POSITION
100
200 M RACE CLASS IV (GIRLS)
AAROHI IV E ASHOKA 1ST POSITION
101 RADHIKA CHAUDHARY IV B GANDHI 2ND POSITION
102 AARYA KULKARNI IV D TAGORE 3RD POSITION
103
4 X 100 M RELAY RACE CLASS IV (BOYS)
SHREYANSH KOHLI IV E
ASHOKA
1ST POSITION
104 AARAV KUMAR IV A
105 ALLEN PAUL IV A
106 HARSHIT SINGH JANJUA IV E
107 NITYA CHOUDHARY IV C
AKBAR
2ND POSITION
108 RAJVANSH MEHROTRA IV A
109 DHRUV SINGH RAWAT IV B
110 EEHAAN SHARMA IV E
111 SIDDHARTH CHOUDHARY IV E
TAGORE
3RD POSITION
112 SHUBHANG JHUNJHUNWALA IV E
113 AVIK ARYA IV C
114 HARSH GUPTA IV A
115
4 X 100 M RELAY RACE CLASS IV (GIRLS)
PRANAYA BHANDARI IV D
ASHOKA
1ST POSITION
116 AAROHI IV E
117 PRISHA SHARMA IV B
118 OMSHREE POHI IV A
119 SHREEYA PANDEY IV E
GANDHI
2ND POSITION
120 NAVYA IV E
121 RADHIKA CHAUDHARY IV B
122 GAURAVI IV C
123 AARYA KULKARNI IV D
TAGORE
3RD POSITION
124 CHARVI GAUTAM IV C
125 HANISHKA SHARMA IV B
126 MANYA JAIRATH IV C
127
100 M FLAT RACE CLASS V (BOYS)
RITVIK RAWAT V C ASHOKA 1ST POSITION
128 VIVAAN NEGI V A TAGORE 2ND POSITION
129 AYUSH V C GANDHI 3RD POSITION
130
100 M FLAT RACE CLASS V (GIRLS)
RIANNA TETE V A GANDHI 1ST POSITION
131 RITAGYA RAWAT V D ASHOKA 2ND POSITION
132 MADEEHA HAIDER MIRZA V A AKBAR 3RD POSITION
133
200 M RACE CLASS V (BOYS)
VIVAAN NEGI V A TAGORE 1ST POSITION
134 RITVIK RAWAT V C ASHOKA 2ND POSITION
135 AMRIT SINGH V B GANDHI 3RD POSITION
136
200 M RACE CLASS V (GIRLS)
VISHAKHA CHAUDHARY V E ASHOKA 1ST POSITION
137 RIANNA TETE V A GANDHI 2ND POSITION
138 SHAMBHAVI SHARMA V E TAGORE 3RD POSITION
139
BROAD JUMP CLASS V (BOYS)
VIVAAN NEGI V A TAGORE 1ST POSITION
140 RITVIK RAWAT V C ASHOKA 2ND POSITION
141 AYUSH V C GANDHI 3RD POSITION
142
BROAD JUMP CLASS V (GIRLS)
RIANNA TETE V A GANDHI 1ST POSITION
143 RITAGYA RAWAT V D ASHOKA 2ND POSITION
144 VISHAKHA CHAUDHARY V E ASHOKA 3RD POSITION
145
4 X 100 M RELAY RACE CLASS V (BOYS)
VIVAAN NEGI V A
TAGORE
1ST POSITION
146 NIVAAN SINGH V E
147 NIMIT SHUKLA V E
148 VEDANSH JOSHI V C
149 RITVIK RAWAT V C
ASHOKA
2ND POSITION
150 SIDDHARTHA T.K V E
151 DANIEL MANI V C
152 AKSHAT CHATURVEDI V E
153 AYUSH V C
GANDHI
3RD POSITION
154 NILAKSH SINGH V C
155 NIVERANSH GUPTA V A
156 AGASTYA ASWAL V E
157
4 X 100 M RELAY RACE CLASS V (GIRLS)
RIANNA TETE V A
GANDHI
1ST POSITION
158 ANUKRITI BALIYAN V A
159 GYANVI IJRAL V A
160 PRISHA SHINU V B
161 RITAGYA RAWAT V D
ASHOKA
2ND POSITION
162 SAANVI GANDHI V D
163 VISHAKHA CHAUDHARY V E
164 PRISHA SRIVASTAVA V E
165 MADEEHA HAIDER MIRZA V A
AKBAR
3RD POSITION
166 AANYA KOTHARI V A
167 SHEKINAH JOSEPH V C
168 AARNA CHAUHAN V A
BEST ATHLETE  2022-23
SENIOR BOYS – AAYUSH KAPOOR 12B – TAGORE HOUSE
SENIOR GIRLS: VANSHIKA CHAUHAN 12A – GANDHI HOUSE
JUNIOR BOYS: PENTAPATI VINAY KUMAR 8C – ASHOKA HOUSE
JUNIOR GIRLS: RIA SINGH JADON 8A – ASHOKA HOUSE
BEST HOUSE: ASHOKA HOUSE
GROUP: SENIOR BOYS
NAME OF THE EVENT POSITION & HOUSE NAME OF THE STUDENT CLASS & SECTION
100 mts 1st POSITION: TAGORE HOUSE AAYUSH KAPOOR 12B
2nd POSITION : TAGORE HOUSE VAIDANSH SHARMA 9E
3rd POSITION : ASHOKA HOUSE MOHAMMAD HAIDER MIRZA 12E
200 mts 1st POSITION : ASHOKA HOUSE NEEV GULATI 9C
2nd POSITION : TAGORE HOUSE JOHN PAUL JAISON 11E
3rd POSITION : AKBAR HOUSE MEBIN MATHEWS 9B
400 mts 1st POSITION : TAGORE HOUSE AAYUSH KAPOOR 12B
2nd POSITION : ASHOKA HOUSE NEEV GULATI 9C
3rd POSITION : AKBAR HOUSE MEBIN MATHEWS 9B
SHOT PUT 1st POSITION : TAGORE HOUSE JOHN PAUL JAISON 11E
2nd POSITION : GANDHI HOUSE ADITYA MENON 11D
3rd POSITION : GANDHI HOUSE ARYAN JACOB 11E
4 x 100 mts
RELAY RACE
1st POSITION : TAGORE HOUSE VAIDANSH SHARMA 9E
JOHN PAUL JAISON 11E
AAYUSH KAPOOR 12B
TANISH RAMGOPAL VANKADARA 11E
2nd POSITION : ASHOKA HOUSE MOHAMMAD HAIDER MIRZA 12E
NEEV GULATI 9C
CHINMAY JAIN 11E
AKSHANSH GUPTA 11C
3rd POSITION : AKBAR HOUSE EBEN MATHEW RENY 11A
NIKKU DASS 9E
MEBIN MATHEWS 9B
JONATHAN KURIAKOSE BIJU 11B
GROUP: SENIOR GIRLS
NAME OF THE EVENT POSITION & HOUSE NAME OF THE STUDENT CLASS & SECTION
100 mts
1st POSITION : GANDHI HOUSE VANSHIKA CHAUHAN 12A
2nd POSITION : AKBAR HOUSE DEVANSHI RAWAT 9D
3rd POSITION : ASHOKA HOUSE RHEA ELIZABETH VARGHESE 11B
200 mts
1st POSITION : GANDHI HOUSE VANSHIKA CHAUHAN 12A
2nd POSITION : AKBAR HOUSE DEVANSHI RAWAT 9D
3rd POSITION : ASHOKA HOUSE RHEA ELIZABETH VARGHESE 11B
400 mts
1st POSITION : GANDHI HOUSE VANSHIKA CHAUHAN 12A
2nd POSITION : AKBAR HOUSE DEVANSHI RAWAT 9D
3rd POSITION : ASHOKA HOUSE RHEA ELIZABETH VARGHESE 11B
SHOT PUT
1st POSITION : AKBAR HOUSE ANASHWARA ELDHOSE 11B
2nd POSITION : ASHOKA HOUSE KATHERINE RAJ 9D
3rd POSITION : TAGORE HOUSE BHOOMI RANA 11A
4 x 100 mts
RELAY RACE
1st POSITION : GANDHI HOUSE VANSHIKA CHAUHAN 12A
RHEANNA SERRAO 9D
POORNIMA SHARMA 11D
PARINITA DADWAL 9D
2nd POSITION : AKBAR HOUSE DEVANSHI RAWAT 9D
ANSHPREET KAUR 9D
AARUSHI SHRIVASTAVA 12D
ANIKA GUPTA 9B
3rd POSITION : TAGORE HOUSE BHOOMI RANA 11A
SHRISTI SINGH 9C
ANAGHA RAO KORDCAL 9A
PRARTHANA NAGAR 10B
GROUP: JUNIOR BOYS
NAME OF THE EVENT POSITION & HOUSE NAME OF THE STUDENT CLASS & SECTION
100 mts
1st POSITION : ASHOKA HOUSE PENTAPATI VINAY KUMAR 8C
2nd POSITION : GANDHI HOUSE AKSHAJ BHANDARI 8A
3rd POSITION : GANDHI HOUSE AJITESH SINGH 8D
200 mts
1st POSITION : ASHOKA HOUSE PENTAPATI VINAY KUMAR 8C
2nd POSITION : AKBAR HOUSE ISHAAN BHATT 8A
3rd POSITION : GANDHI HOUSE AKSHAJ BHANDARI 8A
400 mts
1st POSITION : ASHOKA HOUSE LEO JAMES 7C
2nd POSITION : AKBAR HOUSE ISHAAN BHATT 8A
3rd POSITION : GANDHI HOUSE AKSHAJ BHANDARI 8A
SHOT PUT
1st POSITION : ASHOKA HOUSE PENTAPATI VINAY KUMAR 8C
2nd POSITION : ASHOKA HOUSE RAJATH R PILLAI 8C
3rd POSITION : GANDHI HOUSE SAKSHAM SHARMA 8C
4 x 100 mts
RELAY RACE
1st POSITION : GANDHI HOUSE AKSHAJ BHANDARI 8A
AJITESH SINGH 8D
SAKSHAM SHARMA 8C
LABEEB FIROZ 8A
2nd POSITION : ASHOKA HOUSE PENTAPATI VINAY KUMAR 8C
LEO JAMES 7C
ADITYA KUMAR 8D
ADITYA KUMAR 8A
3rd POSITION : AKBAR HOUSE ISHAAN BHATT 8A
THUAMLIANMUNG THAWMTE 7E
KIRIT BHARDWAJ 7B
PRATEEK ADHANA 7A
GROUP: JUNIOR GIRLS
NAME OF THE EVENT POSITION & HOUSE NAME OF THE STUDENTS CLASS & SECTION
100 mts
1st POSITION : ASHOKA HOUSE RIA SINGH JADON 8A
2nd POSITION : TAGORE HOUSE NANDINI MAMGAIN 8A
3rd POSITION : ASHOKA HOUSE AMBUJA SINGH 8D
200 mts
1st POSITION : GANDHI HOUSE ADITRI BAHUGUNA 8A
2nd POSITION : ASHOKA HOUSE RIA SINGH JADON 8A
3rd POSITION : TAGORE HOUSE NANDINI MAMGAIN 8A
400 mts
1st POSITION : ASHOKA HOUSE RIA SINGH JADON 8A
2nd POSITION : GANDHI HOUSE ADITRI BAHUGUNA 8A
3rd POSITION : TAGORE HOUSE OJASWI DADWAL 8D
SHOT PUT
1st POSITION : ASHOKA HOUSE ANWITA MAHESHWARI 8A
2nd POSITION : AKBAR HOUSE RIDDHI CHAUHAN 8E
3rd POSITION : GANDHI HOUSE KASHVI CHAUDHARY 7C
4 x 100 mts
RELAY RACE
1st POSITION : ASHOKA HOUSE AMBUJA SINGH 8D
RIA SINGH JADON 8A
CHERYL SAMUEL 8E
PRARTHANA CHARAN 6C
2nd POSITION : TAGORE HOUSE NANDINI MAMGAIN 8A
OJASWI DADWAL 6E
ANINA SHAJAN KOSHY 8B
NAYONIKA SARKAR 8E
3rd POSITION: AKBAR HOUSE SUSHMITA KUMARI 8B
SAANVI BANDOONI 6A
LOGAMBIKA VISVANATHAN 7B
AASHWI THAKUR 6D

Session 2019-20

Senior School Inter House Sports 2019-20

Classes VI-XII

GAME GROUP DATE WINNER 1ST RUNNER UP 2ND RUNNER UP
Table Tennis SENIOR BOYS 15/05/2019 AKBAR GANDHI ASHOKA
SENIOR GIRLS 16/05/2019 ASHOKA GANDHI TAGORE
JUNIOR BOYS 02/05/2019 AKBAR ASHOKA TAGORE
JUNIOR GIRLS 30/04/2019 GANDHI ASHOKA AKBAR
Lawn Tennis SENIOR BOYS 17/05/2019 AKBAR GANDHI TAGORE
SENIOR GIRLS 20/05/2019 GANDHI ASHOKA TAGORE
JUNIOR BOYS 30/04/2019 ASHOKA AKBAR GANDHI
JUNIOR GIRLS 07/05/2019 AKBAR TAGORE GANDHI
Volley ball JUNIOR BOYS 07/05/2019 TAGORE GANDHI ASHOKA
JUNIOR GIRLS 05/05/2019 TAGORE GANDHI AKBAR
Basket ball SENIOR BOYS 8/08/2019 AKBAR GANDHI ASHOKA
JUNIOR BOYS 04/05/2019 GANDHI TAGORE AKBAR
JUNIOR GIRLS 02/05/2019 ASHOKA AKBAR TAGORE
Foot ball SENIOR BOYS 9/08/2019 GANDHI TAGORE AKBAR
JUNIOR BOYS 1/08/2019 TAGORE GANDHI ASHOKA
JUNIOR GIRLS 02/08/2019 ASHOKA TAGORE AKBAR

Session 2018-19

Junior School Inter House Sports 2018-19
GAME GROUP DATE WINNER
{10}
1ST RUNNER UP {8} 2ND RUNNER UP {6} 3RD
{4}
THROWBALL BOYS 24/7/2018 TAGORE ASHOKA GANDHI AKBAR
THROWBALL GIRLS 24/7/2018 ASHOKA GANDHI AKBAR TAGORE
BASKETBALL BOYS 31/7/2018 AKBAR GANDHI TAGORE ASHOKA
BASKETBALL GIRLS 31/7/2018 GANDHI ASHOKA TAGORE AKBAR
KHO-KHO BOYS 02/8/2018 AKBAR ASHOKA TAGORE GANDHI
KHO-KHO GIRLS 02/8/2018 GANDHI TAGORE ASHOKA AKBAR
FOOTBALL BOYS 04/8/2018 GANDHI TAGORE ASHOKA AKBAR
FOOTBALL GIRLS 04/8/2018 GANDHI TAGORE ASHOKA AKBAR
100 MTS BOYS 13/8/2018 ASHOKA AKBAR TAGORE         –
100 MTS GIRLS 13/8/2018 GANDHI TAGORE TAGORE        –
100 MTS BOYS 10/8/2018 TAGORE ASHOKA GANDHI        –
100 MTS GIRLS 10/8/2018 GANDHI ASHOKA GANDHI        –
75 MTS BOYS 10/8/2018 AKBAR GANDHI ASHOKA        –
75 MTS GIRLS 10/8/2018 ASHOKA TAGORE ASHOKA        –
50 MTS BOYS 10/8/2018 ASHOKA ASHOKA ASHOKA        –
50 MTS GIRLS 10/8/2018 ASHOKA TAGORE AKBAR        –
200MTS BOYS 14/8/2018 ASHOKA GANDHI AKBAR        –
200MTS GIRLS 14/8/2018 GANDHI TAGORE AKBAR        –
LONG JUMP BOYS 10/8/2018 TAGORE ASHOKA ASHOKA        –
LONG JUMP GIRLS 10/8/2018 ASHOKA ASHOKA ASHOKA        –
BALL THROW BOYS 10/8/2018 AKBAR GANDHI ASHOKA        –
BALL THROW GIRLS 10/8/2018 ASHOKA TAGORE AKBAR        –
BALL THROW BOYS 10/8/2018 TAGORE TAGORE ASHOKA        –
BALL THROW GIRLS 10/8/2018 TAGORE ASHOKA ASHOKA        –
SHUTTLE RUN BOYS 10/8/2018 GANDHI TAGORE AKBAR        –
SHUTTLE RUN GIRLS 10/8/2018 TAGORE GANDHI GANDHI        –
RELAY RACE BOYS 10/8/2018 GANDHI AKBAR TAGORE ASHOKA
RELAY RACE GIRLS 10/8/2018 GANDHI ASHOKA AKBAR TAGORE
RELAY RACE BOYS 10/8/2018 TAGORE ASHOKA AKBAR GANDHI
RELAY RACE GIRLS 10/8/2018 GANDHI AKBAR TAGORE ASHOKA
RELAY RACE BOYS 10/8/2018 GANDHI AKBAR TAGORE ASHOKA
RELAY RACE GIRLS 10/8/2018 TAGORE AKBAR GANDHI ASHOKA
RELAY RACE BOYS 18/8/2018 GANDHI AKBAR ASHOKA TAGORE
RELAY RACE GIRLS 18/8/2018 ASHOKA GANDHI TAGORE AKBAR

AKBAR HOUSE –148
ASHOKA HOUSE-246
GANDHI HOUSE-206
TAGORE HOUSE-206

Senior School Inter House Sports 2018-19

Classes VI-XII

Game Group Date Winner 1st runner Up 2nd runner Up
Basket ball Senior Boys 18/05/18 Tagore Gandhi Akbar
Senior Girls 16/05/18 Akbar Ashoka Gandhi
Junior Boys 08/05/18 Ashoka Gandhi Akbar
Junior Girls 09/05/18 Tagore Akbar Ashoka
Volley ball Senior Boys 25/04/18 Gandhi Ashoka Tagore
Senior Girls 28/04/18 Tagore Akbar Ashoka
Junior Boys 02/05/18 Ashoka Akbar Tagore
Junior Girls 28/04/18 Akbar Tagore Gandhi
Chess Senior Boys 02/05/18 Akbar Tagore Gandhi
Senior Girls 28/04/18 Gandhi Akbar Tagore
Junior Boys 25/04/18 Gandhi Tagore Ashoka
Junior Girls 28/04/18 Ashoka Gandhi Tagore
Lawn tennis Senior Boys 28/04/18 Tagore Ashoka Akbar
Senior Girls 25/04/18 Tagore Gandhi Akbar
Junior Boys 28/04/18 Gandhi Ashoka Tagore
Junior Girls 02/05/18 Ashoka Gandhi Akbar
Foot ball Senior Boys 15/05/18 Akbar Gandhi Ashoka
Senior Girls 10/05/18 Akbar Tagore Ashoka
Junior Boys 05/05/18 Gandhi Akbar Ashoka
Junior Girls 05/05/18 Gandhi Tagore Akbar
Table tennis Senior Boys 08/05/18 Akbar Gandhi Tagore
Senior Girls 14/05/18 Gandhi Tagore Akbar
Junior Boys 05/05/18 Gandhi Akbar Tagore
Junior Girls 05/05/18 Gandhi Akbar Ashoka
Carom Senior Boys 05/05/18 Akbar Gandhi Tagore
Senior Girls 05/05/18 Akbar Ashoka Tagore
Junior Boys 10/05/18 Akbar Tagore Ashoka
Junior Girls 08/05/18 Akbar Ashoka Tagore